Сучасна медицина лікує хвороби. Проте мета людини — саме здоров’я. Сьогодні важко знайти лікаря «доказової медицини», який би піклувався саме про здоров’я. Скоріше, маршрут пересічного пацієнта — це обстеження, діагноз і медикаментозне лікування.

Остеопатія — метод відновлення здоров’я на рівні системи організму. Цей метод не є доказовим з однієї причини: дуже мало людей, яким ПЕРЕСТАЛИ БОЛІТИ голова, спина, суглоби, живіт підуть на обстеження, щоб об’єктивно перевірити, що їм стало краще. Адже їм нікому не потрібно доводити, що здоров’я відновилося (більше підходить сучасний термін «відновилася функційність») .

В нашому Центрі абілітації і корекції «Сонячна Сова» ми застосовуємо остеопатію поруч з нейродинамічною корекцією.

Телефони для запису:

Результати остеопатії

Остеопатія. Результаты остеопатии Киев 0506919192

Порівняйте ці дві фотографії. На першій — дитина з РГДУ (розладами гіперактивності з дефіцитом уваги). Після огляду на сеансі остеопатії фахівець відмітив зовнішній вигляд шиї. Причина гіперактивності — у потребі мозку в кисні, він примушує дитину більше рухатися, адже тільки так отримує кисень для життя організму. Проте «зайва» рухливість знижує функційність дитини. В результаті — відставання у розвитку, неможливість навчатися. Сучасна медицина не вважає хворобою таку шию. Навіть зміни на допплерографії судин шиї нічого не говорить лікарю. Затим, остеопат візьметься за роботу.

На другому фото — ця ж дитина після сеансу остеопатії. Зовнішній вигляд шиї змінився. А, за словами мами, — після роботи остеопата дитина стала спокійнішою, уважнішою. Вже не було постійної метушні. Перестяв терти голову руками (вірогідно — боліла голова).

Ми використовуємо остеопатію для абілітації і реабілітації дітей і дорослих. Успішно застосовуємо її в Інтенсивному курсі комплексної допомоги дітям з аутизмом

Докладніше про остеопатію

Докладніше про остеопатію можна дізнатися на сайті https://osteopat-cranio.kiev.ua/.