— Діагностика аутизму

У Центрі абілітації і корекції «Сонячна Сова» ми проводимо діагностику по психолого-педагогічному Комплексному скринінгу аутизму, за яким ми визначаємо, чи належить дитина до групи ризику за діагнозом «аутизм» (розлади аутистичного спектра).

РАС — це розлад розвитку, при якому не враховується ні розумовий розвиток, ні вікова категорія, ні навіть рівень розвитку мовлення. Це — проблеми розвитку комунікації, соціальної взаємодії, повторювана стереотипна поведінка, а також проблеми обробки сенсорної інформації. В новому скринінгу враховано вимоги до діагностики згідно DSM-5 з урахуванням Міжнародної класифікації функційності МКФ-ДП.

Діагностика можлива для дітей від 1 до 18 років, на заповнення потрібно не більше 15 хвилин. Опитувальник заповнюють батьки або опікуни.

Після закінчення заповнення натисніть на кнопку «ВІДПРАВИТИ«

Результати прийдуть до Вас на пошту, тому, будь ласка, уважно вказуйте e-mail.

Заповнювати потрібно в формі Google Комплексний скринінг аутизму. Запитання і висновки — українською мовою.

Якщо Ви отримали підтвердження Ваших побоювань, що у дитини є аутизм, або після заповнення опитувальника у Вас залишилися запитання — запрошуємо на очну діагностику — структуроване спостереження ADOS-2, яке проводить Наталія Компанець, кандидат психологічних наук, поведінковий аналітик, член Ради ГО «Системна допомога дітям з аутизмом «Маленький Принц».

Довідки та консультації за телефонами:
050-691-91-92 (+ Viber),
093-755-06-29.