Ми проводимо діагностику аутизму дітей починаючи з 12 місяців по протоколу спостереження ADOS-2, який є золотим стандартом діагностики аутизму в усьому світі. ADOS-2 призначений для дітей, у яких підозрюється наявність аутизму або інших ознак РАС. Проводить діагностику кандидат психологічних наук, сертифікований фахівець Наталія Компанець

Для запису на діагностику аутизму ADOS-2 у Києві — напишіть заявку у Вайбер: 0503809538

Діагностика аутизму ADOS-2 проводиться не для того, щоб поставити точний діагноз (для цього потрібно провести клінічне спостереження кількома фахівцями протягом тривалого часу), а для того, щоб якомога раніше почати корекційну роботу, якщо за протоколом ADOS-2 отримується діагноз «аутизм» або «розлад аутистичного спектра», або «первазивне (наскрізне) порушення розвитку».

У протоколі діагностики аутизму ADOS-2 використовуються спеціально підібрані іграшки для гри, матеріали для діяльності, при використанні дитиною яких можна спостерігати соціальну взаємодію, спілкування і комунікацію, прояви поведінки, пов’язані з аутістіческім спектром на різних рівнях розвитку і в різному віці. Під час дослідження заздалегідь готуються соціальні ситуації (провокації), в яких можуть виявитися різні аутистичні характеристики. Відразу після діагностики аутизму проводиться підрахунок балів з різних параметрів і виводиться діагноз з кореляцією з нині чинним DSM-5 і переліком діагнозів МКБ-10.

 Діагностику аутизму проводить кандидат психологічних наук, фахівець з прикладного аналізу поведінки Наталія Компанець, яка є членом Ради ГО «Маленький принц», яка має сертифікат щодо права діагностики аутизму ADOS-2, виданий  Всеукраїнською психодіагностичною асоціацією із внесенням у реєстр.

Для дітей молодше 12 місяців діагностика соціально-комунікативного розвитку проводиться індивідуально, з використанням відематеріалов із сімейних архівів, під час не менше двох зустрічей. 

Кабінет знаходиться на бул. Дружби народів 24/2 (М «Дружби народів»), прийом ТІЛЬКИ за записом. зателефонуйте, або запишіться у вайбері: 0503809538

Крім діагностики аутизму ADOS-2 у клінічній практиці також використовують опитувальники для батьків для діагностики аутизму. 

У нашому центрі також проводиться Інтенсивний курс комплексної корекції аутизму для дітей до 3,5 років, а також корекція фізичного розвитку , у тому числі ОСТЕОПАТІЯ для дітей з аутизмом

Інтенсив передбачає тестування рівня розвитку навичок дитини VB-MAPP, складання індивідуальної програми розвитку для дитини, а також навчання батьків ефективним прийомам роботи з дитиною з аутизмом в домашніх умовах, індивідуальні заняття АВА-терапії, нейродинамічної корекції.

Для проведення виїзної діагностики аутизму АДОС-2 в інших містах звертайтеся за телефоном 0503809538.