Діагностичний маршрут дошкільника

Наш центр спеціалізується на діагностиці розвитку дітей, наявності/відсутності у дитини аутизму.

Для діагностики розвитку дітей використовуємо «Діагностичний маршрут дошкільника», який створено для діагностики його рівня актуального розвитку, складання ІПР (зона найближчого розвитку), моніторингу успіхів.

Діагностика аутизму

У Центрі абілітації і корекції «Сонячна Сова» ми проводимо діагностику аутизму по психолого-педагогічному Комплексному скринінгу аутизму, за яким ми визначаємо, чи належить дитина до групи ризику за діагнозом «аутизм» (розлади аутистичного спектра), а також які у неї проблеми сенсорної інтеграції.

Аутизм (РАС) — це розлад розвитку, при якому не враховується ні розумовий розвиток, ні вікова категорія, ні навіть рівень розвитку мовлення. Це — проблеми розвитку комунікації, соціальної взаємодії, наявність повторюваної стереотипної поведінки, а також проблем обробки сенсорної інформації. В новому скринінгу враховано вимоги до діагностики згідно DSM-5 з урахуванням Міжнародної класифікації функційності МКФ-ДП.

Діагностика аутизму можлива для дітей від 1 до 18 років, на заповнення потрібно не більше 15 хвилин. Опитувальник заповнюють батьки або опікуни.

Після закінчення заповнення опитувальника для діагностики аутизму натисніть на кнопку «ВІДПРАВИТИ«

Результати прийдуть до Вас на пошту, тому, будь ласка, уважно вказуйте e-mail.

Заповнювати потрібно в формі Google Комплексний скринінг аутизму. Запитання і висновки — українською мовою. У разі необхідності використовуйте перекладач Google.

Якщо Ви отримали підтвердження Ваших побоювань, що у дитини є аутизм, або після заповнення опитувальника у Вас залишилися запитання — запрошуємо на очну діагностику — структуроване спостереження ADOS-2, яке проводить Наталія Компанець, кандидат психологічних наук, фахівець з прикладного аналізу поведінки, член Ради ГО «Системна допомога дітям з аутизмом «Маленький Принц».

Довідки та консультації за телефонами: