У Центрі «Сонячна Сова» ми проводимо діагностику аутизму у дітей починаючи з 12 місяців. Перший крок в нашій діагностиці — психолого-педагогічний Комплексний скринінг аутизму, в якому враховано умови до діагностики згідно з DSM-5 з урахуванням Міжнародної класифікації функційності МКФ-ДП, враховує вік, рівень розвитку мовлення, особливості обробки сенсорної інформації. Ми взначаємо, чи належить дитина до групи ризику по діагнозу «аутизм» (розлад аутистичного спектра). Відповівши на запитання і витративши 15 хвилин, один з батьків (опікун) дізнається не тільки ступень вираженості прояву аутизму у дитини, але і які саме сенсорні системи потребують нейропсихологічної і сенсорної корекції.

Діагностика аутизму

Після закінчення заповнення натисніть на кнопку « ВІДПРАВИТИ«

Результати прйидуть до Вас на пошту, або на вказаний номер Viber, тому, будь ласка, уважно заповнюйте свої дані.

Форма Google Комплексний скринінг аутизму

Розлад аутистичного спектра — це проблеми розвитку комунікації, соціальної взаємодії, а також наявність повторюваної поведінки, відсутність різноманітних відповідних віку інтересів, а також проблеми обробки сенсорної інформації.

Якщо Ви отримали підтвердження Ваших побоювань, що у дитини є аутизм, чи після заповнення опитувальника у Вас залишилися запитання — запрошуємо на очну діагностику — структуроване спостереження ADOS-2, який проводить Наталія Компанець,  кандидат психологічних наук, поведінковий аналітик, член Ради ГО „Системна допомога дітям з аутизмом  „Маленький Принц”.

Довідки за телефоном: 050-38-095-38 (+Viber).

Консультації за попередньою домовленістю.