Кажуть, книг і статей про аутизм зараз більше, ніж самих людей з аутизмом. На жаль, вся інформація, яку можна знайти у книгах — швидко стає «застарілою». Хоча б тому, що основна література про аутизм — англійською мовою. Поки ми чекаємо перекладу — проходить дорогоцінний час, і тому ми намагаємося щоразу «винаходити велосипед».

Якщо ви вже проходили діагностику аутизму вашої дитини, то перше, що потрібно зробити — це дізнатися ПРАВИЛЬНУ інформацію про аутизм, а не читати замовні статті, які, як правило, містять або «страшилки», або міфи про аутизм, не маючи нічого спільного з дійсністю. Тільки фахівці, які ЩОДЕННО бачать різних дітей з аутизмом, їх успіхи — можуть розказати — ЩО ТАКЕ АУТИЗМ, і яка саме корекція потрібна дитині.

Ми створили відеокурс для батьків у яких є дитина з аутизмом, або вони ПІДОЗРЮЮТЬ, що у дитини аутизм. Відеокурс також містить інформацію про можливі корекційні заходи для дитини з аутизмом, яка орієнтує батьків щодо можливостей створення індивідуального освітнього маршруту.

Після перегляду цього відеокурсу пропонуємо дізнатися про можливості, які надає наш Центр абілітації і корекції «Сонячна Сова». Зокрема, це Інтенсивний курс комплексної допомоги дітям з аутизмом (під час війни тимчасово проводимо тільки навчання фахівців нашого методу)

Для фахівців, які працюють з дітьми з аутизмом, у нас створено відеокурс у рамках підвищення кваліфікації спільно з Інститутом спеціальної педагогіки і психології ім. М.Ярмаченка НАПН України.

Програма семінару:

Відеокурс «Аутизм: психолого-педагогічний супровід в умовах інклюзивного навчання»

1. Аутизм: ознаки, діагностика, причини

1.1. Статистика аутизму
1.2. Які ознаки аутизму можуть бачити батьки і педагоги?
1.3. Які ознаки є діагностичними для аутизму, а які — ознаками інших особливостей розвитку дитини

2. Нейропсихологія аутизму

2.1. Нейропсихологія аутизму: де живуть проблеми у мозку дитини з РАС
2.2. Мікробіологія мозку та дзеркальні нейрони у дітей з РАС
2.3. Піраміда навчання Williams & Shellenberger
2.4. Чому дітям з аутизмом необхідні заняття з нейрокорекції

3. Інклюзія дитини з аутизмом в загальноосвітній простір

3.1. Піраміда навчання Williams & Shellenberger і програмові вимоги
3.2. Як складати індивідуальні програми розвитку дитини з аутизмом
3.3. Методи і прийоми для роботи з дитиною з аутизмом в умовах інклюзивного освітнього закладу.

(довідки за телефоном 0503809538)